I/D/28 Wymagania egzaminacyjne w 2021r. – matura z fizyki

III etap (ponadpodstawowe)
Nauczyciele fizyki
2021-01-23
Nauczyciele na początku szkolenia zapoznają się z wybranymi zapisami rozporządzenia MEN-u w sprawie egzaminów przeprowadzanych w 2021 roku i aneksem do informatora maturalnego z fizyki. Następnie zostaną przedyskutowane zmiany w wymaganiach egzaminacyjnych w porównaniu do wymagań podstawy programowej. Przeanalizowane zostaną przykłady zadań, sprawdzających spełnienie nowych wymagań. Na zakończenie zostaną omówione sposoby pracy z uczniami przygotowującymi się do matury z fizyki w 2021 roku.
Zmiany w egzaminach przeprowadzanych w 2021 roku. Zmiany w wymaganiach egzaminacyjnych do matury z fizyki. Szczegółowa analiza wymagań egzaminacyjnych w porównaniu do wymagań podstawy programowej z fizyki. Przykłady zadań spełniających wymagania maturalne z fizyki na 2021 rok. Wskazania do pracy z uczniami przygotowującymi się do zdawania matury z fizyki w 2021 roku.
Data rozpoczęcia: 2021-01-23
Data zakończenia: 2021-01-23
Szkolenie odbędzie się w godz. 11.00–13.15 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Zdzisław Nowak
Trener: Zdzisław Nowak