I/I/7 Wycieczka edukacyjna i tematyczna jako forma realizacji podstawy programowej

Przedmioty humanistyczne i języki obce
II etap (klasy IV-VIII), III etap (ponadpodstawowe)
Nauczyciele historii, WOS, inni zainteresowani nauczyciele
2021-09-27
Prezentacja definicji wycieczki szkolnej. Wykład na temat metod nauczania i wychowania poprzez aktywny udział uczniów w procesie edukacyjnym. Praca w grupach i tworzenie planu wycieczki edukacyjnej i scenariusza gry miejskiej. Dyskusja na temat funkcji wycieczki szkolnej w procesie edukacyjnym.
Poznanie metody pracy z zespołem uczniowskim. Przygotowanie nauczycieli do tworzenia ciekawych wycieczek szkolnych. Nabywanie umiejętności konstruowania regulaminów szkolnych. Planowanie pracy nauczyciela w ramach realizacji podstawy programowej.
Data rozpoczęcia: 2021-09-27
Data zakończenia: 2021-09-27
Szkolenie odbędzie się w godz. 15.00–18.00 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Anna Kowalczyk
Trener: Anna Kowalczyk
Identyfikator formy: 2021/2022/I/I/7/1
Oferta: 2021/2022