I/J/8 Współpraca szkoły branżowej z pracodawcą

Kształcenie zawodowe
III etap (ponadpodstawowe)
Dyrektorzy, wicedyrektorzy szkół branżowych, nauczyciele zawodu.
2022-02-21
W pierwszej części szkolenia, przeprowadzonej w formie wykładu opartego na prezentacji multimedialnej, przedstawione zostaną akty prawne związane z kształceniem branżowym z uwzględnieniem roli pracodawców, a także konstrukcja podstawy programowej kształcenia zawodowego i przykładowy program nauczania w zawodzie z uwzględnieniem pracodawców. W drugiej części nauczyciele skonstruują przykładowy plan pracy nauczyciela zawodu wraz ze sposobami ewaluacji planu.
Akty prawne dotyczące kształcenia branżowego. Sposoby nawiązania współpracy z pracodawcą. Prawa i obowiązki pracodawcy i szkoły w kształceniu branżowym. Przykłady rozwiązań współpracy. Plan pracy nauczycieli przedmiotów zawodowych.
Data rozpoczęcia: 2022-02-21
Data zakończenia: 2022-02-21
Szkolenie odbędzie się w godz. 15.00–18.00 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Paweł Masłowski
Trener: Paweł Masłowski