I/I/19 Wirtualny pokój zagadek: formularze Google i Microsoft

Rozwój zawodowy
Nauczyciele wszystkich przedmiotów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
2020-12-04
Szkolenie rozpocznie się przedstawieniem aplikacji – formularzy Google i Microsoft, porównaniem ich funkcji i przedstawieniem możliwości zastosowania w praktyce podczas zajęć lekcyjnych i wychowawczych. Na podstawie informacji na temat formularzy Google oraz Microsoft przedstawione zostaną sposoby na tworzenie wirtualnego pokoju zagadek jako sposobu na uatrakcyjnienie zajęć prowadzonych zdalnie. W kolejnej części szkolenia uczestnicy będą mogli przećwiczyć zdobytą wiedzę w praktyce podczas tworzenia własnych pokoi zagadek.
Funkcje formularzy Google i Microsoft. Możliwości zastosowania interaktywnych formularzy w praktyce szkolnej. Budowane wirtualnego pokoju zagadek (escape room).
Data rozpoczęcia: 2020-12-04
Data zakończenia: 2020-12-04
Szkolenie odbędzie się w godz. 14.30–16.00 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Anna Godzińska
Trener: Joanna Hamiti
Identyfikator formy: 2020/2021/I/I/19/1
Priorytet: IV - Wykorzystanie w procesach edukacyjnych narzędzi i zasobów cyfrowych oraz metod kształcenia na odległość. Bezpieczne i efektywne korzystanie z technologii cyfrowych