I/F/3 Warsztat pracy młodego nauczyciela wychowania fizycznego

Wychowanie fizyczne
II etap (klasy IV-VIII), III etap (ponadpodstawowe), I etap (klasy I-III)
Nauczyciele wychowania fizycznego rozpoczynający pracę w zawodzie oraz podnoszący kwalifikacje na kolejne stopnie awansu zawodowego.
2020-12-01
Część teoretyczna szkolenia odbędzie się w formie interaktywnego wykładu. Uczestnicy zostaną zapoznani z przepisami, metodami i narzędziami niezbędnymi do prowadzenia lekcji wychowania fizycznego. W części praktycznej warsztatów uczestnicy przygotują przykładowe plany pracy, rozkłady i konspekty lekcji dostosowane do warunków ich pracy.
Podstawowe przepisy dotyczące przebiegu i prowadzenia lekcji wychowania fizycznego. Metody i narzędzia wykorzystywane na lekcji. Plany pracy, konspekty lekcji. Rozwiązania metodyczne, organizacyjne i programowe.
Data rozpoczęcia: 2020-12-01
Data zakończenia: 2020-12-01
Szkolenie odbędzie się w godz. 16.00–19.00 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Agnieszka Beyer-Michoń
Trener: Agnieszka Beyer-Michoń