I/J/7 Uczniowskie projekty edukacyjne

Jakość pracy szkoły
Nauczyciele wszystkich przedmiotów nauczania.
2020-10-21
Uczestnicy szkolenia zostaną zapoznani, za pomocą prezentacji multimedialnej, z założeniami i procedurami wdrażania metody projektu. Zostaną również przedstawione przykłady zrealizowanych projektów, posiadających walory edukacyjne.
Uczniowskie projekty edukacyjne w założeniach reformy programowej kształcenia ogólnego. Rodzaje projektów. Planowanie tematyki, celów i działań projektowych. Etapy i formy urzeczywistniania projektów. Kryteria oceniania uczniów. Zadania opiekuna uczniowskiego projektu edukacyjnego. Przykłady dobrych praktyk. Walory edukacyjne metody projektu.
Data rozpoczęcia: 2020-10-21
Data zakończenia: 2020-10-21
Szkolenie odbędzie się w godz. 15.00–17.30 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Janusz Korzeniowski
Trener: Janusz Korzeniowski