I/H/10 Uczeń ze spektrum autyzmu w szkole średniej – wyzwania i praktyczne rozwiązania

Kształcenie specjalne, wspomagania rozwoju uczenia ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi
III etap (ponadpodstawowe)
Nauczyciele trzeciego etapu edukacyjnego, wychowawcy, pedagodzy szkolni
2021-04-30
Szkolenie będzie miało formę interaktywnego wykładu, podczas którego uczestnicy zapoznani zostaną ze specyfiką pracy z młodzieżą ze spektrum autyzmu oraz poznają sposoby wspierania rozwoju społecznego i edukacyjnego ucznia szkoły ponadpodstawowej ze spektrum autyzmu.
Specyfika pracy z młodzieżą ze spektrum autyzmu. Niebezpieczeństwa związane z dostosowaniami materiału i formami pracy. Optymalne sposoby wspierania rozwoju społecznego i edukacyjnego ucznia ze spektrum autyzmu.
Data rozpoczęcia: 2021-04-30
Data zakończenia: 2021-04-30
Szkolenie odbędzie się w godz. 16.00–18.15 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Anna Godzińska
Trener: Mariola Stachura, Iwona Żmurko
Identyfikator formy: 2020/2021/I/H/10/1
Priorytet: III - Zapewnienie wysokiej jakości kształcenia oraz wsparcia psychologiczno – pedagogicznego wszystkim uczniom z uwzględnieniem zróżnicowania ich potrzeb rozwojowych i edukacyjnych