I/L/3 Tydzień Mózgu w ZCDN-ie – Zabawy z książką w bibliotece a rozwój umysłowy dziecka

I etap (klasy I-III)
Nauczyciele bibliotekarze.
2021-03-16
Szkolenie rozpocznie się wykładem, podczas którego omówiona zostanie rola zabawy w rozwoju umysłowym dziecka. Następnie nauczyciele zapoznają się z metodą KLANZY jako sposobem pracy z czytelnikiem. W drugiej części spotkania zaprezentowane zostaną przykłady ciekawych i twórczych gier oraz zabaw czytelniczych.
Rola zabawy w rozwoju umysłowym dziecka. Gry i zabawy kształtujące kompetencje czytelnicze dzieci. Metoda KLANZY jako sposób pracy z młodym czytelnikiem.
Data rozpoczęcia: 2021-03-16
Data zakończenia: 2021-03-16
Szkolenie odbędzie się w godz. 14.30–16.00 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Regina Czekała-Kil
Trener: Regina Czekała, Elżbieta Schwarz
Identyfikator formy: 2020/2021/I/L/3/1
Priorytet: III - Zapewnienie wysokiej jakości kształcenia oraz wsparcia psychologiczno – pedagogicznego wszystkim uczniom z uwzględnieniem zróżnicowania ich potrzeb rozwojowych i edukacyjnych