I/C/21 TIK w nauczaniu języków obcych

Przedmioty humanistyczne i języki obce
I etap (klasy I-III), II etap (klasy IV-VIII), III etap (ponadpodstawowe), Inny
Nauczyciele języków obcych.
2021-11-26
W pierwszej części szkolenia uczestnicy uzyskają informacje na temat trendów i narzędzi w nauczaniu-uczeniu się za pomocą TIK-u, modeli wykorzystywania TIK-u w pracy z uczniami oraz korzyści i zagrożeń związanych z ich stosowaniem, a następnie wezmą udział w dyskusji obejmującej te zagadnienia. Ponadto uczestnicy zostaną zapoznani z narzędziami TIK pomocnymi w realizacji celów lekcji, w tym z programami komputerowymi i aplikacjami internetowymi.
Znaczenie kompetencji informatycznych w kształceniu językowym. Sposoby wykorzystania kompetencji informatycznych w celu kształcenia umiejętności językowych. Prezentacja narzędzi online przydatnych do nauczania-uczenia się języka obcego.
Data rozpoczęcia: 2021-11-26
Data zakończenia: 2021-11-26
Szkolenie odbędzie się w godz. 17.00–18.30 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Beata Pełech
Trener: Beata Pełech
Identyfikator formy: 2021/2022/I/C/21/1
Oferta: 2021/2022