I/I/23 Smartfon na każdej ławce

Rozwój zawodowy
Nauczyciele szkół podstawowych i ponadpodstawowych wszystkich przedmiotów.
2021-01-14
Szkolenie odbędzie się w formie interaktywnego wykładu, składającego się z dwóch części. W pierwszej części uczestnicy zostaną zapoznani z zagrożeniami płynącymi z obecności urządzeń mobilnych w szkole oraz ich wpływem na zachowanie uczniów. W drugiej części nauczyciele poznają sposoby na ciekawe wykorzystanie smartfonów podczas zajęć lekcyjnych.
Zagrożenia płynące z obecności urządzeń mobilnych w szkole i ich wpływ na uczniów. Kultura korzystania z urządzeń elektronicznych. Sposoby na wykorzystanie smartfonów podczas lekcji.
Data rozpoczęcia: 2021-01-14
Data zakończenia: 2021-01-14
Szkolenie odbędzie się w godz. 11.00–12.30 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Anna Godzińska
Trener: Karol Pietrzyk
Identyfikator formy: 2020/2021/I/I/22/1
Priorytet: IV - Wykorzystanie w procesach edukacyjnych narzędzi i zasobów cyfrowych oraz metod kształcenia na odległość. Bezpieczne i efektywne korzystanie z technologii cyfrowych