IV/19 Sieć współpracy i doskonalenia nauczycieli matematyki szkół podstawowych

Przedmioty matematyczno-przyrodnicze
II etap (klasy IV-VIII)
Nauczyciele matematyki klas 4-8.
2021-02-01
Szkolenie rozpocznie się od zaprezentowania dostępnych tablic online gotowych do wykorzystania w nauczaniu zdalnym i zwrócenia uwagi na tablice dające możliwość wykorzystania znaków matematycznych. Następnie zostaną zaprezentowane i omówione trzy z nich. W drugiej części spotkania przedstawione zostaną zasady tworzenia różnego rodzaju sprawdzianów w formularzu google.
Tworzenie sprawdzianów online w formularzu google. Przedstawienie i omówienie możliwości tablic: DRAW CHAT, HEY HI, IDROO. Pokazanie zalet i wad tych narzędzi.
Data rozpoczęcia: 2021-02-01
Data zakończenia: 2021-02-01
Szkolenie odbędzie się w godz. 17.00–18.30 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Anna Bazyluk
Trener: Anna Bazyluk
Identyfikator formy: 2020/2021/IV/19/2
Priorytet: I - Wdrażanie nowej podstawy programowej w szkołach ponadpodstawowych ze szczególnym uwzględnieniem edukacji przyrodniczej i matematycznej