IV/6 Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli edukacji dla bezpieczeństwa

Przedmioty artystyczne i techniczne, edukacja dla bezpieczeństwa
II etap (klasy IV-VIII), III etap (ponadpodstawowe)
Nauczyciele edukacji dla bezpieczeństwa uczący w szkole podstawowej i ponadpodstawowej.
2021-02-24
Spotkania sieci będą realizowane na dostępnych platformach on-line. W trakcie spotkań z przedstawicielami służb miejskich powstaną krótkie relacje, które za zgodą autorów będą mogły być opublikowane również w Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. Zaprezentowane zostaną różne sposoby rozwiązań konkretnych sytuacji problemowych.
Instrukcje, materiały i wystąpienia służb miejskich oraz informacje na temat ich zadań i działań. Publikacja na platformie Moodle lub kanale YouTube opracowanych materiałów cyfrowych w celu wspomagania zajęć dydaktycznych. Wy-korzystanie zasobów portali i dostępnych źródeł. Zasady realizacji działań innowacyjnych i projektów na lekcjach EDB.
Liczba godzin: 8+12
Data rozpoczęcia: 2021-02-24
Data zakończenia: 2021-06-25
Pierwsze spotkanie Sieci odbyło się 24 lutego. Zapraszamy Państwa do rejestracji na kolejne spotkania.
Koordynator: Waldemar Zaborski
Trener: Waldemar Zaborski