I/I/4 Rola i zadania opiekuna stażu

Rozwój zawodowy
Zainteresowani nauczyciele
2021-10-20
Szkolenie rozpocznie się wykładem wprowadzającym na temat obowiązujących przepisów prawa oświatowego w zakresie awansu zawodowego nauczycieli. Następnie przeprowadzona zostanie analiza przepisów prawa oświatowego pod kątem obowiązków opiekuna stażu. W kolejnej części przewidziana jest dyskusja na temat współpracy i relacji między opiekunem stażu a stażystą. Na zakończenie szkolenia nauczyciele skonstruują opinię o dorobku zawodowym nauczyciela za okres stażu (praca w zespołach).
Obowiązujące przepisy prawa oświatowego dotyczące awansu zawodowego nauczyciela. Obowiązki opiekuna stażu wynikające z prawa oświatowego. Współpraca opiekuna stażu z nauczycielem stażystą. Warsztat pracy opiekuna stażu. Konstruowanie oceny pracy nauczyciela w okresie stażu.
Data rozpoczęcia: 2021-10-20
Data zakończenia: 2021-10-20
Szkolenie odbędzie się w godz. 16.00–18.15 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Anna Kowalczyk
Trener: Anna Kowalczyk
Identyfikator formy: 2021/2022/I/I/4/2
Oferta: 2021/2022