I/D/21 Origami na matematyce – Walentynki

II etap (klasy IV-VIII)
Nauczyciele matematyki klas 4-8
2021-02-08
W pierwszej części spotkania uczestnicy zapoznają się z historią sztuki origami. Kolejnym krokiem będzie poznanie podstawowych zasad origami, czyli sposobów składaniu kartki papieru. Następnie wykonane elementy zostaną wykorzystane do budowania bryły, która posłuży za model do badania jej własności.
Tworzenie własnego modelu figury z papieru. Budowanie rożnych figur bez kleju. Badanie własności powstałych brył.
Data rozpoczęcia: 2021-02-08
Data zakończenia: 2021-02-08
Szkolenie odbędzie się w godz. 16.30–18.00 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Anna Bazyluk
Trener: Anna Bazyluk
Identyfikator formy: 2020/2021/I/D/21/3
Priorytet: I - Wdrażanie nowej podstawy programowej w szkołach ponadpodstawowych ze szczególnym uwzględnieniem edukacji przyrodniczej i matematycznej