I/D/2 Origami na lekcjach matematyki

Przedmioty matematyczno-przyrodnicze
II etap (klasy IV-VIII)
Nauczyciele matematyki w szkołach podstawowych
2021-11-29
W pierwszej części spotkania uczestnicy zapoznają się z historią sztuki origami. Kolejnym krokiem będzie poznanie podstawowych zasad składania kartki papieru. Następnie wykonane elementy zostaną wykorzystane do budowania figury, która posłuży za model do badania własności wielokątów.
Budowanie różnych figur i modeli pomocnych w odkrywaniu wiedzy z zakresu matematyki. Badanie własności powstałych brył
Data rozpoczęcia: 2021-11-29
Data zakończenia: 2021-11-29
Szkolenie odbędzie się w godz. 17.00–19.15 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Anna Bazyluk
Trener: Anna Bazyluk
Identyfikator formy: 2021/2022/I/D/2/2
Oferta: 2021/2022