I/J/8 Opiekun samorządu uczniowskiego

Jakość pracy szkoły
Opiekunowie samorządu uczniowskiego.
2020-09-23
W części teoretycznej szkolenia uczestnicy zostaną zapoznani, w formie wykładu interaktywnego, z prawnymi uwarunkowaniami funkcjonowania samorządu uczniowskiego oraz z zadaniami opiekuna SU. W części praktycznej opiekunowie szkolnych samorządów będą planować w zespołach zadaniowych formy realizacji wybranych przedsięwzięć. Nauczyciele wymienią się również swoimi doświadczeniami ze zrealizowanych w szkole akcji, kampanii, projektów itp.
Prawne regulacje funkcjonowania samorządu uczniowskiego. Zadania i organizacja pracy opiekuna samorządu uczniowskiego. Roczny plan pracy samorządu uczniowskiego. Przykłady organizowania przedsięwzięć. Samorząd szkolny jako doświadczenie aktywności obywatelskiej i płaszczyzna rozwoju kompetencji społecznych uczniów.
Data rozpoczęcia: 2020-09-23
Data zakończenia: 2020-09-23
Szkolenie odbędzie się j w godz. 15.00–17.30 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Janusz Korzeniowski
Trener: Janusz Korzeniowski
Identyfikator formy: 2020/2021/I/J/8/1
Organizacja pracy Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w okresie wakacyjnym (Kliknij aby dowiedzieć się więcej...) ×