I/D/25 Office 365 Teams w zdalnym nauczaniu (notes nauczyciela) – część III

Przedmioty matematyczno-przyrodnicze
Zainteresowani nauczyciele.
2021-05-15
Szkolenie rozpocznie się krótkim wykładem wprowadzającym w możliwości wykorzystania usługi internetowej opartej na chmurze - Office 365 Teams w zdalnym nauczaniu. Uczestnicy przećwiczą wykorzystanie podstawowych funkcje usługi. W czasie szkolenia został przewidziany czas na zadawanie pytań.
Podstawowe zasady wykorzystania usługi internetowej opartej na chmurze - Office 365 Teams w zdalnym nauczaniu. Czas, rozmowy video, współpraca.
Data rozpoczęcia: 2021-05-15
Data zakończenia: 2021-05-15
Szkolenie odbędzie się w godz. 9.00–10.30 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w przeddzień szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Anna Bazyluk
Trener: Anna Bazyluk
Identyfikator formy: 2020/2021/I/D/25/5
Priorytet: IV - Wykorzystanie w procesach edukacyjnych narzędzi i zasobów cyfrowych oraz metod kształcenia na odległość. Bezpieczne i efektywne korzystanie z technologii cyfrowych