I/B/22 Ocena zachowania na świadectwie szkolnym jako informacja dla rodziców i ucznia

Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
I etap (klasy I-III)
Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej.
2020-12-14
W trakcie szkolenia omówione zostaną sposoby konstruowania śródrocznej i rocznej oceny zachowania ucznia w edukacji wczesnoszkolnej oraz przedyskutowane zostaną z uczestnikami szkolenia ich praktyki sporządzania tych ocen dla uczniów na pierwszym etapie edukacyjnym.
Ocenianie zachowania ucznia w edukacji wczesnoszkolnej. Konstruowanie semestralnej oceny zachowania ucznia w edukacji wczesnoszkolnej. Konstruowanie opisu oceny zachowania na świadectwie szkolnym jako informacji dla rodziców i ucznia.
Data rozpoczęcia: 2020-12-14
Data zakończenia: 2020-12-14
Szkolenie odbędzie się w godz. 14.30–16.00 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Jan Kowalski
Trener: dr Julia Karapuda
Identyfikator formy: 2020/2021/I/B/22/1
Priorytet: V - Działania wychowawcze szkoły. Wychowanie do wartości, kształtowanie postaw i respektowanie norm społecznych