I/H/24 Lekcje z Nearpodem – wprowadzenie do edukacyjnego środowiska lekcji online

Jakość pracy szkoły
Nauczyciele wszystkich typów szkół.
2023-03-21
Warsztat przeznaczony jest dla nauczycieli chcących wykorzystywać rozwiązania chmurowe w pracy z uczniami. W pierwszej części uczestnicy poznają zasady logowania na Portalu Nearpod i możliwości konta nauczycielskiego. Zalogowani uczestnicy mają możliwość przeglądania gotowych prezentacji będących opracowaniami szerokiej gamy tematów. Zasadniczą częścią szkolenia jest praca własna, w której uczestnicy będą tworzyć własny materiał do oprawy lekcji z wykorzystaniem mechanizmów i zasobów platformy Nearpod. Przygotowane interaktywne prezentacje mogą być wykorzystane zarówno w nauce stacjonarnej jak i zdalnej.
Wprowadzenie do edukacyjnego środowiska Nearpod. Budowanie oprawy lekcji w oparciu o zasoby chmurowe w pracy stacjonarnej i zdalnej.
Data rozpoczęcia: 2023-03-21
Data zakończenia: 2023-03-21
Szkolenie odbędzie się w godz. 16.30–18.00 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Krzysztof Jaworski
Trener: Krzysztof Jaworski
Identyfikator formy: 2022/2023/I/H/24/2
Oferta: 2022/2023
Priorytet: VII - Rozwijanie umiejętności metodycznych nauczycieli w zakresie prawidłowego i skutecznego wykorzystywania technologii informacyjno-komunikacyjnych w procesach edukacyjnych.