I/H/24 Lekcje z Nearpodem – wprowadzenie do edukacyjnego środowiska lekcji online

Forma realizacji:
E-learning
Kategoria:
Jakość pracy szkoły
Etap eduakcyjny:
I etap (klasy I-III), II etap (klasy IV-VIII), III etap (ponadpodstawowe)
Grupa docelowa:
Nauczyciele wszystkich typów szkół.
Status:
Zakończone
Liczba miejsc:
12
Odpłatność:
Forma bezpłatna
Data rozpoczęcia:
2023-03-21
Opis:
Warsztat przeznaczony jest dla nauczycieli chcących wykorzystywać rozwiązania chmurowe w pracy z uczniami. W pierwszej części uczestnicy poznają zasady logowania na Portalu Nearpod i możliwości konta nauczycielskiego. Zalogowani uczestnicy mają możliwość przeglądania gotowych prezentacji będących opracowaniami szerokiej gamy tematów. Zasadniczą częścią szkolenia jest praca własna, w której uczestnicy będą tworzyć własny materiał do oprawy lekcji z wykorzystaniem mechanizmów i zasobów platformy Nearpod. Przygotowane interaktywne prezentacje mogą być wykorzystane zarówno w nauce stacjonarnej jak i zdalnej.
Zakres:
Wprowadzenie do edukacyjnego środowiska Nearpod. Budowanie oprawy lekcji w oparciu o zasoby chmurowe w pracy stacjonarnej i zdalnej.
Termin i miejsce:
Liczba godzin: 2
Data rozpoczęcia: 2023-03-21
Data zakończenia: 2023-03-21
Adres: -
Sala: -
Opis organizacyjny szkolenia:
Szkolenie odbędzie się w godz. 16.30–18.00 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Prowadzący:
Koordynator: Krzysztof Jaworski
Trener: Krzysztof Jaworski
Informacje dodatkowe:
Identyfikator formy: 2022/2023/I/H/24/2
Oferta: 2022/2023
Priorytet: VII - Rozwijanie umiejętności metodycznych nauczycieli w zakresie prawidłowego i skutecznego wykorzystywania technologii informacyjno-komunikacyjnych w procesach edukacyjnych.