I/C/7 Kształcenie kompetencji kluczowych na lekcjach języka obcego

Przedmioty humanistyczne i języki obce
Nauczyciele języków obcych wszystkich etapów edukacyjnych.
2020-12-07
W pierwszej części szkolenia zostaną scharakteryzowane kompetencje kluczowe w odniesieniu do nowej podstawy programowej oraz sposoby ich doskonalenia na lekcjach języka obcego. Następnie uczestnicy poznają procedury i typy ćwiczeń wykorzystywane przy nauczaniu sprawności językowych. Na zakończenie omówione zostaną metody nauczania stosowane w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
Charakterystyka kompetencji kluczowych i ich doskonalenie na lekcjach języka obcego w świetle nowej podstawy programowej. Nauczanie sprawności językowych. Modele rozwoju kompetencji. Metody nauczania stosowane w rozwijaniu kompetencji kluczowych.
Data rozpoczęcia: 2020-12-07
Data zakończenia: 2020-12-07
Szkolenie odbędzie się w godz. 15.00–17.30 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Beata Pełech
Trener: Beata Pełech
Identyfikator formy: 2020/2021/I/C/7/1
Priorytet: I - Wdrażanie nowej podstawy programowej w szkołach ponadpodstawowych ze szczególnym uwzględnieniem edukacji przyrodniczej i matematycznej