I/G/6 Kompetencje kluczowe w kształceniu zawodowym

Kształcenie zawodowe
III etap (ponadpodstawowe)
Nauczyciele zawodu, kierownicy kształcenia praktycznego, dyrektorzy szkół branżowych.
2020-10-19
Podstawy prawne kształtowania kompetencji kluczowych. Charakterystyka kompetencji kluczowych. Sposoby kształtowania kompetencji kluczowych w nauce zawodu. Metody nauczania wspomagające kształtowanie kompetencji kluczowych w kształceniu zawodowym.
W pierwszej części szkolenia, przeprowadzonej w formie wykładu opartego na prezentacji multimedialnej, przedstawione zostaną podstawy prawne dotyczące kształtowania kompetencji kluczowych i ich charakterystyka. Nauczyciele zostaną zapoznani z katalogiem kompetencji kluczowych. W części ćwiczeniowej uczestnicy określą kompetencje kluczowe realizowane w swoich szkołach w zakresie kształcenia w poszczególnych (wybranych) zawodach.
Data rozpoczęcia: 2020-10-19
Data zakończenia: 2020-10-19
Szkolenie odbędzie się w godz. 16.00–18.00 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Paweł Masłowski
Trener: Paweł Masłowski