I/D/8 Kodowanie na geoplanie

Przedmioty matematyczno-przyrodnicze
II etap (klasy IV-VIII)
Nauczyciele matematyki w szkołach podstawowych
2021-09-27
W pierwszej części spotkania uczestnicy zapoznają się z prostymi geoplanami, które następnie zostaną wykorzystane do badania własności figur. Podczas warsztatu zostaną poruszone problemy z różnych poziomów nauczania – od klasy 4 szkoły podstawowej do matury. Uczestnicy będą badać własności figur, budować tabele i wykresy oraz zapisywać wyniki w postaci wzorów skróconego mnożenia.
Przykłady wykorzystania geoplanu na różnych poziomach kształcenia. Badanie własności wielokątów z wykorzystaniem geoplanów. Budowanie własnych zadań/problemów na geoplanie
Data rozpoczęcia: 2021-09-27
Data zakończenia: 2021-09-27
Szkolenie odbędzie się w godz. 16.30–19.30 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Anna Bazyluk
Trener: Anna Bazyluk