I/D/18 Kodowanie na geoplanie

Przedmioty matematyczno-przyrodnicze
II etap (klasy IV-VIII), III etap (ponadpodstawowe)
Nauczyciele matematyki klas 4 – 8 i szkół ponadpodstawowych
2020-09-26
Spotkanie rozpocznie się od omówienia prostych geoplanów, które zostaną wykorzystane do badania własności figur. Rozwiązywane będą problemy z różnych poziomów nauczania – od klasy 4 szkoły podstawowej do matury. Uczestnicy będą badać własności figur, budować tabele, wykresy oraz zapisywać wyniki w postaci wzorów skróconego mnożenia.
Przykłady wykorzystania geoplanu na różnych poziomach kształcenia. Badanie własności wielokątów z wykorzystaniem geoplanów. Budowanie własnych zadań/problemów na geoplanie.
Data rozpoczęcia: 2020-09-26
Data zakończenia: 2020-09-26
Szkolenie odbędzie się w godz. 10.00–13.00 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach. Prosimy przygotować kolorowe kredki/pisaki (min. 4 kolory).
Koordynator: Anna Bazyluk
Trener: Anna Bazyluk
Identyfikator formy: 2020/2021/I/D/18/1
Organizacja pracy Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w okresie wakacyjnym (Kliknij aby dowiedzieć się więcej...) ×