I/C/18 Język polski – zmiany w egzaminach maturalnych 2020/2021

Przedmioty humanistyczne i języki obce
II etap (klasy IV-VIII), III etap (ponadpodstawowe)
Nauczyciele języka polskiego szkół ponadpodstawowych.
2021-01-04
W pierwszej części szkolenia zaprezentowane zostaną treści dotyczące zmian w egzaminach maturalnych, przygotowane na podstawie materiałów Ośrodka Rozwoju Edukacji. Następnie odbędzie się dyskusja i przedstawione zostaną propozycje własnych ćwiczeń. Przeprowadzone zostaną również konsultacje z uczestnikami. Na koniec podsumowane zostaną wypowiedzi uczestników.
Różnice pomiędzy podstawą programową a wymaganiami egzaminacyjnymi. Zmiany w egzaminie maturalnym z języka polskiego w roku szkolnym 2020/2021. Wnioski z prekonsultacji społecznych.
Data rozpoczęcia: 2021-01-04
Data zakończenia: 2021-01-04
Szkolenie odbędzie się w godz. 9.00–10.30 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Anna Kondracka-Zielińska
Trener: dr Anna Kondracka-Zielińska
Identyfikator formy: 2020/2021/I/C/18/1
Priorytet: VI - Uwzględnienie w procesach edukacyjnych wymagań egzaminacyjnych dotyczących egzaminu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego przeprowadzanego w roku 2021