I/A/1 Jestem wychowawcą – kompetentny praktyk w działaniu. Metaumiejętności nauczyciela

Wychowanie i profilaktyka
Nauczyciele, pedagodzy, wychowawcy wszystkich etapów edukacyjnych.
2023-03-11
Podczas szkolenia nauczyciele, wykorzystując narzędzia coachingowe, dokonają autodiagnozy swoich kompetencji psychologicznych, niezbędnych w zawodzie nauczyciela. Warsztatowo przećwiczą autoprezentację, poznają swoje style zarządzania zespołem klasowym. Efektem szkolenia będzie pogłębiona samoświadomość własnych zasobów oraz kompetencji psychologicznych i społecznych w relacji z uczniami.
Warunki sprzyjające komunikacji interpersonalnej w relacji nauczyciel – uczeń. Style uczenia się. Zasoby i style zachowania w procesie zarządzania zespołem klasowym. Autodiagnoza kompetencji psychologicznych i społecznych nauczyciela.
Data rozpoczęcia: 2023-03-11
Data zakończenia: 2023-03-11
Szkolenie odbędzie się na platformie e-learningowej w godz.10.00–13.00. Link do platformy zostanie rozesłany pocztą elektroniczną w przededniu szkolenia do zakwalifikowanych osób.
Koordynator: Jan Kowalski
Trener: Renata Majewska