I/J/4 Jak diagnozować i budować plan działań Szkoły i Przedszkola Promujących Zdrowie?

Jakość pracy szkoły
Koordynatorzy przedszkoli i szkół promujących zdrowie, zainteresowani nauczyciele
2020-11-04
W pierwszej części szkolenia zaprezentowana zostanie koncepcja i standardy Szkoły i Przedszkola Promujących Zdrowie. Część warsztatowa będzie poświęcona analizie niezbędnej dokumentacji i narzędzi modelu Szkoły i Przedszkola Promujących Zdrowie. W ostatniej części odbędą się konsultacje dokumentacji i programów poszczególnych szkół i przedszkoli oraz prezentacja przykładów dobrych praktyk i współpracy ze środowiskiem lokalnym.
Koncepcja i standardy Szkoły i Przedszkola Promujących Zdrowie. Dokumentacja niezbędna do stworzenia planu działań. Diagnoza potrzeb placówki w oparciu o narzędzia wypracowane w ramach modelu Szkoły i Przedszkola Promujących Zdrowie. Priorytety, planowanie zadań oraz budowa programu. Konsultacje dokumentacji i programów działań, przykłady dobrych praktyk, współpraca ze środowiskiem lokalnym.
Data rozpoczęcia: 2020-11-04
Data zakończenia: 2020-11-04
Szkolenie odbędzie się w godz. 15.00–18.00 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Małgorzata Majewska
Trener: Małgorzata Majewska, Mariola Pipier