I/C/27 Filozofia – realizacja podstawy programowej, innowacje pedagogiczne i autorskie programy nauczania

Przedmioty humanistyczne i języki obce
II etap (klasy IV-VIII)
Nauczyciele filozofii
2021-12-04
Szkolenie rozpocznie się od przestawienia założeń celów kształcenia, rekomendacji oraz wskazówek metodycznych. Następnie nauczyciele wysłuchają wystąpienia dra Jacka Frydrycha – współautora podstawy programowej, po którym będą mieli możliwość zadawania pytań. W kolejnym etapie szkolenia uczestnicy poznają sposoby pracy nauczyciela z uczniami i metody skutecznie aktywizujące ich twórczy potencjał.
Analiza podstawy programowej pod kątem sposobu i warunków jej realizacji. Propozycje zweryfikowanych metod aktywizacji uczniów na zajęciach. Innowacje pedagogiczne w programach nauczania
Data rozpoczęcia: 2021-12-04
Data zakończenia: 2021-12-04
Szkolenie odbędzie się w godz. 11.00–13.15 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Aleksandra Gad
Trener: Aleksandra Gad
Identyfikator formy: 2021/2022/I/C/27/1
Oferta: 2021/2022