I/C/26 Etyka – realizacja podstawy programowej, innowacje pedagogiczne i autorskie programy nauczania

Przedmioty humanistyczne i języki obce
III etap (ponadpodstawowe)
Nauczyciele etyki
2021-12-11
Szkolenie obejmuje 3 części. W pierwszej części zostaną przedstawione założenia celów kształcenia, rekomendacje oraz wskazówki metodyczne. Druga część obejmuje krótkie wystąpienie autora podstawy programowej z możliwością zadawania pytań przez nauczycieli. Trzecia część dotyczy sposobów pracy nauczyciela z uczniami i metod skutecznie aktywizujących ich twórczy potencjał.
Analiza podstawy programowej pod kątem sposobu i warunków jej realizacji. Propozycje zweryfikowanych metod aktywizacji uczniów na zajęciach. Innowacje pedagogiczne w programach nauczania.
Data rozpoczęcia: 2021-12-11
Data zakończenia: 2021-12-11
Szkolenie odbędzie się w godz. 11.00–13.15 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Aleksandra Gad
Trener: Aleksandra Gad
Identyfikator formy: 2021/2022/I/C/26/1
Oferta: 2021/2022