I/K/12 Dziecko z niepełnosprawnością jako wartość

Organizacja i zarządzanie placówką oświatową
Dyrektorzy, wicedyrektorzy, psycholodzy, pedagodzy i nauczyciele pracujący z dzieckiem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
2021-01-27
Zajęcia rozpoczną się wykładem poprowadzonym w oparciu o prezentację multimedialną oraz krótki film na temat praw dziecka z niepełnosprawnością. W wyniku burzy mózgów stworzona zostanie hierarchia wartości w procesie wychowywania dziecka z niepełnosprawnością.
Prawa dziecka z niepełnosprawnością. Hierarchia wartości w wychowaniu. Typy postaw rodzicielskich. Budowanie relacji z uczniem z niepełnosprawnością i jego rodzicami.
Data rozpoczęcia: 2021-01-27
Data zakończenia: 2021-01-27
Szkolenie odbędzie się w godz. 15.00–18.00 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Beata Brzostek
Trener: Beata Brzostek
Identyfikator formy: 2020/2021/I/K/12/1
Priorytet: V - Działania wychowawcze szkoły. Wychowanie do wartości, kształtowanie postaw i respektowanie norm społecznych