I/K/14 Dyrektor jako pracodawca – procedura oceny pracy nauczyciela i pracownika samorządowego

Organizacja i zarządzanie placówką oświatową
Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych.
2021-03-16
W trakcie szkolenia omówione zostaną (z wykorzystaniem prezentacji multimedialnej) zadania i obowiązki nauczyciela, które podlegają ocenie. Przedstawiona zostanie przykładowa procedura oceny pracy nauczyciela. Przeanalizowane zostaną zasady, które towarzyszą dokonywaniu oceny pracownika samorządowego, oraz przykładowy regulamin oceny pracownika samorządowego.
Kryteria oceny pracy nauczyciela. Procedura oceny pracy nauczyciela. Zasady oceny pracownika samorządowego. Regulamin oceny pracownika samorządowego.
Data rozpoczęcia: 2021-03-16
Data zakończenia: 2021-03-16
Szkolenie odbędzie się w godz. 12.30–15.30 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Beata Wierzba
Trener: Beata Wierzba