I/J/5 Diagnoza i budowanie planu działań Szkoły i Przedszkola Promujących Zdrowie

Jakość pracy szkoły
Nauczyciele poszczególnych przedmiotów, pedagodzy szkolni
2021-10-23
W pierwszej części szkolenia zaprezentowana zostanie koncepcja i standardy Szkoły i Przedszkola Promujących Zdrowie. Część warsztatowa będzie poświęcona analizie niezbędnej dokumentacji i narzędzi modelu Szkoły i Przedszkola Promujących Zdrowie . W ostatniej części odbędą się konsultacje dokumentacji i programów poszczególnych szkół i przedszkoli oraz prezentacja przykładów dobrej praktyki i współpracy ze środowiskiem lokalnym.
Koncepcja i standardy Szkoły i Przedszkola Promujących Zdrowie. Dokumentacja niezbędna do stworzenia planu działań szkoły i przedszkola. Diagnoza potrzeb placówki w oparciu o narzędzia wypracowane w ramach modelu Szkoły i Przedszkola Promujących Zdrowie. Priorytety, planowanie zadań oraz budowa programu. Konsultacje dokumentacji i programów działań, przykłady dobrych praktyk, współpraca ze środowiskiem lokalnym.
Data rozpoczęcia: 2021-10-23
Data zakończenia: 2021-10-23
Szkolenie odbędzie się w godz. 9.30–13.00 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Małgorzata Majewska
Trener: Małgorzata Majewska, Mariola Pipier