I/G/7 Co o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji powinien wiedzieć uczeń?

Kształcenie i doradztwo zawodowe
Doradcy zawodowi, nauczyciele pełniący funkcję doradców zawodowych, nauczyciele wychowawcy.
2020-10-28
Szkolenie rozpocznie się od przypomnienia pojęcia Zintegrowany System Kwalifikacji. Następnie, korzystając z prezentacji multimedialnych uczestnicy dowiedzą się, jakie znaczenie dla ścieżki zawodowej ucznia ma wdrożenie ZSK na poziomie szkoły podstawowej i ponadpodstawowej. Kolejnym etapem szkolenia będzie przedstawienie scenariuszy zajęć z zastosowaniem ZSK. Szkolenie zakończy dyskusja.
Co daje Zintegrowany System Kwalifikacji uczniom w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych? ZSK w pracy nauczyciela na poszczególnych etapach kształcenia. Metody i narzędzia pracy ułatwiające wprowadzenie ZSK. ZSK, a ścieżka rozwoju zawodowego ucznia.
Data rozpoczęcia: 2020-10-28
Data zakończenia: 2020-10-28
Szkolenie odbędzie się w godz. 16.00–18.00 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Agnieszka Kacała
Trener: Agnieszka Kacała, Hanna Rojek
Identyfikator formy: 2020/2021/I/G/7/1
Priorytet: II - Wdrażanie zmian w kształceniu zawodowym, ze szczególnym uwzględnieniem kształcenia osób dorosłych