I/B/24 Badawcza edukacja przyrodnicza w przedszkolu

Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
I etap (klasy I-III)
Nauczyciele przedszkola, punktów przedszkolnych, klas I-III, oddziałów przedszkolnych w szkołach, świetlic, liderzy WDN
2021-02-03
Uczestnicy szkolenia w części wykładowej, poprowadzonej w oparciu o prezentację multimedialną, zapoznają się z literaturą, metodami badawczymi, środkami dydaktycznymi przydatnymi w planowaniu eksperymentów w przedszkolu. Podczas części warsztatowej nauczyciele przyjrzą się, jak przeprowadzać eksperymenty dostosowane do możliwości dzieci w wieku przedszkolnym.
Metodyczne wskazówki do prowadzenia eksperymentów i doświadczeń w przedszkolu. Dominująca potrzeba dziecka do eksplorowania świata. Pokaz bezpiecznych eksperymentów, które można przeprowadzić w przedszkolu.
Data rozpoczęcia: 2021-02-03
Data zakończenia: 2021-02-03
Szkolenie odbędzie się w godz. 16.00–19.00 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Renata Wiśniewska
Trener: Renata Wiśniewska