I/I/2 Awans zawodowy nauczyciela kontraktowego

Rozwój zawodowy
Zainteresowani nauczyciele
2021-10-11
Uczestnicy, na podstawie przedstawionych materiałów źródłowych, poznają procedurę awansu zawodowego na stopień nauczyciela mianowanego oraz wybrane elementy prawa oświatowego. Poddadzą refleksji opracowane plany rozwoju zawodowego, zaplanują zadania ukierunkowane na spełnienie wymagań niezbędnych na stopień nauczyciela mianowanego. Nauczyciele zostaną zapoznani z zasadami opracowania sprawozdania za okres stażu oraz autoprezentacji dorobku zawodowego przed komisją egzaminacyjną.
Podstawy prawne awansu zawodowego nauczyciela kontraktowego. Projektowanie planu rozwoju zawodowego. Realizacja wymagań na stopień nauczyciela mianowanego. Prezentacja dorobku zawodowego. Postępowanie egzaminacyjne. Oferta doskonalenia ZCDN-u dla nauczycieli kontraktowych.
Data rozpoczęcia: 2021-10-11
Data zakończenia: 2021-10-11
Szkolenie odbędzie się w godz. 16.00–18.15 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Zdzisław Nowak
Trener: Zdzisław Nowak
Identyfikator formy: 2021/2022/I/I/2/5
Oferta: 2021/2022