I/C/2 Analiza wyników egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego

Przedmioty humanistyczne i języki obce
II etap (klasy IV-VIII)
Nauczyciele języka polskiego w szkole podstawowej.
2020-11-10
Wykład, ćwiczenia, praca indywidualna i grupowa. Zajęcia będą podzielone na dwie części – wykładową i ćwiczeniową. W pierwszej części uczestnicy zostaną zapoznani z raportem po egzaminie ósmoklasisty, strukturą egzaminu, kryteriami oceniania prac pisemnych. W części ćwiczeniowej zaplanują pracę nad harmonijną i pełną realizacją podstawy programowej w kontekście przygotowania uczniów do egzaminu.
Wnioski i rekomendacje po egzaminie ósmoklasisty. Struktura egzaminu i typy zadań. Kryteria oceny form wypowiedzi pisemnej. Planowanie realizacji podstawy programowej w kontekście przygotowania uczniów do egzaminu.
Data rozpoczęcia: 2020-11-10
Data zakończenia: 2020-11-10
Szkolenie odbędzie się w godz. 15.30–17.45 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Grzegorz Sadłowski
Trener: Klaudia Szostak