I/C/32 100 dni do matury – jak przygotować lekcje powtórzeniowe na języku polskim w szkole ponadpodstawowej?

Przedmioty humanistyczne i języki obce
III etap (ponadpodstawowe)
Nauczyciele i nauczycielki języka polskiego w szkołach ponadpodstawowych.
2023-02-07
Warsztat będzie obejmował krótkie wprowadzenie teoretyczne dotyczące podstawowych zasad teorii pamięci i uczenia się oraz część praktyczną, w której uczestnicy zapoznają się i przetrenują wybrane metody pracy i ułatwiające powtarzanie i zapamiętywanie materiału do egzaminu maturalnego.
Metody pracy wspierające uczniów w skutecznych powtórkach do egzaminu maturalnego. Praktyczne wskazówki dotyczące budowania scenariuszy lekcji powtórzeniowych.
Data rozpoczęcia: 2023-02-07
Data zakończenia: 2023-02-07
Szkolenie odbędzie się na platformie e-learningowej w godz.15.30–17.45. Link do platformy zostanie rozesłany pocztą elektroniczną w dniu szkolenia do zakwalifikowanych osób.
Koordynator: Joanna Sadłowska
Trener: Joanna Sadłowska
Identyfikator formy: 2022/2023/I/C/32/1
Oferta: 2022/2023